A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Перемога в обласному конкурсі

Дата: 09.04.2021 11:13
Кількість переглядів: 46

   Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 23.02.2021 № 78-ОД «Про проведення обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2021 році» у період з 24 лютого по 24 березня був проведений районний етап обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти, а з 29 березня до 02 квітня проведено ІІ (обласний) етап даного конкурсу.

      До участі в обласному етапі конкурсу надійшли заявки від 17 закладів дошкільної освіти та 3 навчально-виховних комплексів. Від нашого району на обласний етап було представлено сайт Липоводолинського закладу дошкільної освіти «Веселка». При оцінюванні сайтів особлива увага зверталася на дизайн, оригінальність оформлення, зручність користування, інформаційне наповнення структурних компонентів, інтерактивність та динамічність.

      За підсумками обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2021 році Липоводолинський заклад дошкільної освіти «Веселка» посів ІІ місце.

       Вітаємо переможця! Бажаємо нових досягнень та перемог!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень