Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Новини

Перемога у Всеукраїнському конкурсі "Джерело творчості"

Дата створення: 16:21 22.05.2020

З метою підтримки творчої педагогічної  діяльності   працівників   позашкільних   навчальних закладів,   популяризації  їх  педагогічних   здобутків та   майстерності щороку проводиться  Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості». Цьогоріч за підсумками конкурсу керівник гуртка «Юний дослідник» Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради  Світлана Тимошенко стала переможцем й  посіла  ІІІ місце у номінації «Керівник гуртка» дослідницько-експериментального напряму.

ПРОБНЕ ЗНО ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ТА 17 ЧЕРВНЯ, ВХІД НА ТЕСТУВАННЯ – В ЗАХИСНИХ МАСКАХ

Дата створення: 15:44 22.05.2020

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів – 17 червня 2020 року. Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти, оприлюдненому сьогодні, 22 травня 2020 року. 

Онлайн-семінар для класних керівників

Дата створення: 13:14 22.05.2020

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради 21 травня 2020 року за допомогою  сервісу  Zoom відбувся  онлайн-семінар «Використання сучасних виховних технологій у системі роботи класного керівника».

АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН ТРИВАТИМЕ ДО 22 ЧЕРВНЯ, ДИТСАДКИ ЗМОЖУТЬ ВІДКРИВАТИСЬ ІЗ 25 ТРАВНЯ, ДОЗВОЛЕНО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО І ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ – РІШЕННЯ УРЯДУ

Дата створення: 11:18 22.05.2020

До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину. Також дозволено проведення ЗНО, ДПА у формі ЗНО і вступних випробувань, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. Відповідне рішення ухвалив Уряд. 

ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ЗНО-2020: ОСНОВНА СЕСІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 25 ЧЕРВНЯ – 17 ЛИПНЯ, РЕЗУЛЬТАТИ ОГОЛОСЯТЬ ДО 29 ЛИПНЯ

Дата створення: 13:35 21.05.2020

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

Вітаємо переможців обласного дистанційного проєкту «Мій світ психології»

Дата створення: 15:45 18.05.2020

Протягом лютого – квітня 2020 року   відповідно до плану роботи навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в закладах освіти області реалізовано дистанційний проєкт «Мій світ психології». Учасниками проєкту стала одна учениця Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів та 2 учениці  Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Проєкт проходив у 2 етапи. На першому етапі учасники   давали  відповіді на тестові завдання з теми «Стрес», на ІІ етапі – створювали  ментальну карту до поняття «Резилієнс». 

Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради взяв участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції

Дата створення: 15:34 14.05.2020

Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради взяв участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ДОСЛІДНИКА В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ДОСВІД ", яку проводить СДПУ ім.А.С.Макаренка. Модератор заходу-завідувач кафедри україської мови та літератури Олена Миколаївна Семеног. Дякуємо за змістовний дискурс із актуальних питань: академічної доброчесності, формування інфо-медійної грамотності, якими мають володіти не лише викладачі, педагоги, студенти, а й учні закладів освіти. Висвітлені питання інноваційності, використання технологій дистанційного навчання під час карантину та надані шляхи їх вирішення . Дякуємо спікерам за надані рекомендації. Цікаво, змістовно, корисно!

Підсумки районного етапу обласного фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти

Дата створення: 15:44 13.05.2020

       Сьогоднішня модель педагогічного працівника передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатись, бути в постійному творчому пошуку. Ці якості не видаються додатком до диплома про педагогічну освіту, а формуються в щоденній педагогічній практиці.

Триває ремонт приміщення ДЮСШ

Дата створення: 15:05 12.05.2020

     Липоводолинська селищна рада приділяє значну увагу розвитку спортивної галузі громади. Для забезпечення належних умов для занять спортом та роботи тренерів, з місцевого бюджету виділено необхідні кошти для оновлення приміщення дитячо-юнацької спортивної школи Липоводолинської селищної ради. Так, повністю замінено всі вікна на пластикові, відремонтовано санвузол, проведено поточні ремонти кабінетів працівників та кімнат для тренувань.    

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ: МОН ВНЕСЛО ЗМІНИ ДО УМОВ ПРИЙОМУ

Дата створення: 10:48 12.05.2020

Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції.