Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Новини

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 11:53 16.11.2022

На виконання Плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради відбулася нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти при начальнику відділу освіти, молоді та спорту Шапран Ю.О., яка розкрила питання: про функціонування закладів освіти в умовах дії правового режиму воєнного стану; про запровадження класів безпеки у закладах освіти; про встановлення у закладах освіти кнопок тривожного виклику Муніципальної варти. 

З Днем української писемності та мови

Дата створення: 13:28 09.11.2022

 Вітаємо зі святом, що консолідує українське суспільство в пошані до рідного слова, — Днем української писемності та мови.

Якісна і доступна дошкільна освіта — це запорука розвитку та становлення кожної особистості

Дата створення: 13:23 09.11.2022

08 листопада 2022 року представники дошкільної освіти Липоводолинської громади взяли  участь в урочистих заходах з нагоди Обласного дня дошкілля «Дошкілля Сумщини з Україною в серці".

ВИВЧЕННЯ ПИТАННЯ ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО, ШКІЛЬНОГО ВІКУ ТА УЧНІВ У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата створення: 11:43 04.11.2022

З метою реалізації  повноважень управління Державної  служби якості освіти в Сумській області щодо здійснення контролю за веденням обліку дітей дошкільного та шкільного віку в частині здійснення структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладами  загальної середньої, дошкільної освіти, відповідно до плану роботи, 03 листопада 2022 року управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області вивчалося питання обліку дітей дошкільного та шкільного віку в Липоводолинській громаді.

ЩОРІЧНО, У ПЕРШИЙ ЧЕТВЕР ЛИСТОПАДА, ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З НАСИЛЬСТВОМ

Дата створення: 10:48 04.11.2022

З 2020 року, за рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у школі. Це важливе нагадування для всього світу про те, що будь-яка форма насильства, пов'язаного зі школою, порушує право на освіту, здоров'я та добробут учнів. Звіт ЮНЕСКО у 2019 році засвідчив, що з проявом булінгу зустрічається майже кожна третя дитина, а кожен 10-ий учень стає жертвою кібер-залякування.

Безпечне освітнє середовище: організація в закладі освіти роботи з попередження випадків булінгу

Дата створення: 10:34 04.11.2022

У цивілізованому світі булінг (цькування) розглядають як серйозну соціально-педагогічну проблему сьогодення. Сучасна освітня практика демонструє, що ефективне запобігання проявам булінгу вимагає злагодженої організації роботи в закладі освіти зі створення безпечного освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації, а також міжвідомчої взаємодії, в основі якої лежить нормативно-правова база. https://www.youtube.com/watch?v=vbs2F4wl2GY 

Безпечне освітнє середовище: нові виміри безпеки

Дата створення: 10:30 04.11.2022

Державна служба якості освіти розробила рекомендації, які допоможуть директору школи організувати безпечне освітнє середовище і в очному, і в дистанційному, і у змішаному форматі навчання, а також більш ефективно змінювати формати залежно від безпекової ситуації.

Кубок з міні-футболу

Дата створення: 11:15 24.10.2022

22.10.2022 року працівниками дитячо-юнацької спортивної школи  Липоводолинської селищної ради був організований і проведений кубок з міні-футболу присвячений Збройним силам України.

Вітаємо юних художників Липоводолинщини!

Дата створення: 11:49 06.10.2022

     30 вересня 2022 року відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» – «Юні художники Сумщини». Цього року тематика конкурсних робіт  молодшої та середньої вікових категорій – «Перемога у нас в крові», а для старшої вікової категорії – «Світ Сковороди». На розгляд журі було представлено 102 малюнки учасників. До заходу долучилися юні художники Липоводолинської ОТГ, вихованці  образотворчих  гуртків Будинку для дітей та юнацтва  керівники гуртків  Купка Л.М., Часниченко О.Ю.

Зі святом 1 вересня!

Дата створення: 08:35 01.09.2022