Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Нарада керівників закладів освіти

30.06.2023 відбулася чергова нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти при начальнику відділу освіти, молоді та спорту Шапран Ю.О., яка розкрила питання про Про підсумки завершення 2022/2023 навчального року.

Головний спеціаліст Педько Н.М. проговорила про освітні втрати й освітні розриви на рівні загальної середньої освіти: вимірювання та механізми подолання; про стан підготовки вчителів 6 класів для роботи в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»; про організацію обліку дітей дошкільного та шкільного віку та охоплення їх навчанням у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Головний спеціаліст Деркач А.С проаналізувала стан роботи закладів освіти щодо запобігання правопорушень та злочинності серед здобувачів освіти; підсумувала роботу пришкільних таборів з денним перебуванням на базі ЗЗСО; розповіла про організацію психологічного супроводу освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Старший інспектор Смітія Н.В. ознайомила з рекомендаціями МОНУ щодо  організації безпечного освітнього простору в закладах дошкільної освіти.

Інженер Цьома О. Д. проговорив про підготовку закладів освіти до нового навчального року.« повернутися до списку новин