A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

ДЛЯ ХАРЧОБЛОКУ ШКІЛЬНОЇ ЇДАЛЬНІ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ПРИДБАЛИ НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Дата: 29.12.2020 13:45
Кількість переглядів: 14

Це стало можливим завдяки субвенції з державного бюджету, яка надавалась місцевим бюджетам  на умовах співфінансування на придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

На суму 392,0 тис.грн. (місцевий бюджет - 98,0 тис.грн., державний бюджет – 294,0 тис.грн.). придбано: шафу холодильну, морозильну камеру, ваги продуктові, підлогові товарні ваги, картоплечистку, протирочну машину, сковороду промислову електричну, 2 плити електричні 6-ти камфорочні з духовкою, шафу пекарську 3-х секційну, шафу жарочну 3-х секційну, марніти перших страв на 3 камфорки, марніти других страв на 4 камфорки, котел варочний електричний, 3 столи виробничих з нержавіючої сталі, 2 стелажі кухонні на 4 полиці з нержавіючої сталі, 3 стелажі для сушки посуду з нержавіючої сталі, хліборізку професійну, ванну мийку.

Дане обладнання дуже корисне і потрібне, адже воно високотехнологічне,  і людям,  які працюють у закладі буде легко забезпечити якість продукції і приготування їжі. А також покращився санітарно-гігієнічний стан харчоблоку.

     


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень