Відбулася серпнева конференція
Серпнева конференція - особлива традиція, зігріта теплом останніх літніх днів. Вона наближає один з найважливіших днів у році - свято, з якого починалася і починається для кожного наступного покоління дорога в Світ Знань.
28 серпня 2021 року в приміщенні Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників. З вітальним словом до освітян зверталися селищний голова Липоводолинської селищної ради Володимир Штанько, депутат Липоводолинської селищної ради, голова постійної комісії селищної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Євгеній Сидоров, голова Липоводолинської територіальної профспілки працівників освіти і науки України Раїса Козюра.
На конференції обговорили актуальні питання, що стосуються розвитку освіти, надання якісних освітніх послуг. У своїй доповіді начальником відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради Юлією Шапран підведено підсумки минулого навчального року, визначено пріоритетні напрямки діяльності та завдання на перспективу.
У обговоренні доповіді приймав участь головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Сумській області Корнієнко Ігор Миколайович, який розкрив основні аспекти розбудови якісної школи як передумова й розвитку успішної Людини і Країни.
Враховуючи виклики сьогодення, перед закладами освіти Липоводолинської громади стоять завдання, які ми повинні виконати у 2021-2022 навчальному році:
- Забезпечення реалізації права кожної дитини на здобуття якісної дошкільної освіти, її фізичний, розумовий та духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність до продовження освіти.
- Реалізація реформи Нова українська школа, основна мета якої зробити школу комфортною та дружньою для дітей, пристосувати процес навчання до сучасних умов життя.
- Підвищення кваліфікації педагогічних працівників, в тому числі їх цифрової компетенції.
- Забезпечення рівного доступу до здобуття повної загальної середньої освіти.
- Розбудова системи здорового харчування в закладах освіти, формування культури харчування та правильних харчових звичок, що здійснюються відповідно до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі.
- Забезпечення права дитини на здобуття позашкільної освіти.
- Зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів, як одне з найголовніших питань їх функціонування, від якого залежить якість освітнього процесу та здоров'я його учасників.
- Створення умов для удосконалення неповторної унікальності кожної дитини, розвитку її здібностей та обдарувань.