A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

ЗНО 2020

Дата: 16.07.2020 14:00
Кількість переглядів: 13

      18 червня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року», згідно з яким у зв’язку зі здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню та корона вірусної хвороби (COVID-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Вони мають право пройти державну підсумкову атестацію, у тому числі у форму зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням. Закон не звільняє від  проходження зовнішнього незалежного оцінювання здобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

        У 2020 році в закладах загальної середньої освіти Липоводолинської селищної ради завершили здобуття повної загальної середньої освіти 29 випускників. З них, 25 учнів складали ЗНО. Четверо учнів відмовились від складання ЗНО, так як не планують вступати до закладів вищої освіти. Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО випускники не виявили бажання складати.

     Відповідно до Розпорядження голови Липоводолинської селищної ради було організовано безкоштовне підвезення шкільним автобусом учасників зовнішнього незалежного оцінювання до пунктів тестування. Деяких учнів батьки за власним бажанням підвозили особистим транспортом.    

     Всі заходи з організації підвезення учасників тестування здійснювалися з дотриманням санітарних та протиепідемічних вимог.

     25 червня 15 учнів ЗЗСО Липоводолинської селищної ради складали ЗНО з математики, 30 червня – з української мови та літератури 25 учнів, 2 липня – з фізики 6 випускників, 7 липня – з англійської мови 6 учнів, 9 липня – історія України 10 учнів, 13 липня – з біології 8 учасників та 15 липня – з географії 13 учасників. Тепер чекаємо остаточних результатів до 27 липня.

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень