Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Відбувся турнір з волейболу

Дата: 08.07.2020 14:01
Кількість переглядів: 23

Відповідно до календаря спортивно-масових змагань, з метою залучення населення до занять спортом та пропаганди здорового способу життя 07.07.2020 на стадіоні Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся турнір з волейболу до Дня Івана Купала. В змаганнях взяли участь 4 команди: «Сокіл» (с.Капустинці), «Берест» (с.Берестівка), «Мрія» (смт Липова Долина), «Старт» (с.Синівка).

Запеклим, цікавим та напруженим став турнір, що пройшов на достойному рівні. А фінальні ігри між командами стали справжнім видовищем. За підсумками впевнено кубок переможця здобули волейболісти із с.Капустинці, другу сходинку посіла команда із с.Берестівка, третє місце у гравців смт Липова Долина.

Всі команди отримали грошові винагороди та грамоти.

Крім того, були відзначені кращі гравці з кожної команди, які отримали статуетки та грамоти.