Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Нарада керівників закладів освіти

27.02.2023 відбулася нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти при начальнику відділу освіти, молоді та спорту Шапран Ю.О., яка розкрила питання про результати співбесіди директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації з представниками органів управління освітою з питань функціонування та перспектив розвитку освітньої галузі; проаналізувала результати здійснення моніторингу стану організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти області в умовах правового режиму воєнного стану.

Старший інспектор Смітія Н.В. розповіла: про здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників та посібників для 1 класу; про проведення І етапу обласного фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2023 році; про проведення обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2023 році; про підсумки проведення ІІ етапу ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Головний спеціаліст Деркач А.С. проаналізувала наповнюваність веб-сайтів закладів освіти, виконання статті 30 Закону України «Про освіту» та  хід виконання цільової Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Липоводолинської громади на 2022-2026 роки. Розкрила питання про проведення обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет закладів освіти Сумської області.

Підсумки наради підвела начальник відділу освіти, молоді та спорту Шапран Ю.О., яка відзначила важливість розглянутих питань.« повернутися до списку новин