Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Нарада керівників закладів освіти

04.04.2023 відбулася чергова нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти при начальнику відділу освіти, молоді та спорту Шапран Ю.О., яка розкрила питання про функціонування закладів освіти в умовах дії військового стану.

Старший інспектор Смітія Н.В. розповіла: про здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників та посібників для 5 та 6 класів; иро підсумки першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2023"; про підсумки проведення обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2023 році.                                                                                   

Головний спеціаліст Педько Н.М. проаналізувала організацію та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту та повідомила про хід атестації педагогічних працівників закладів освіти у 2022-2023 навчальному році та затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників.

Інженер Цьома О. Д  розповів про стан травматизму серед здобувачів освіти та працівників закладів освіти. Розроблення заходів, спрямованих на запобігання виникнення нещасних випадків та профілактику травматизму; про проведення в закладах освіти Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності з метою виховання в дітей та учнівської молоді навичок безпечної поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях.

                                                                           

 

 

 « повернутися до списку новин