Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Відбулася конференція педагогічних працівників закладів освіти Липоводолинської ОТГ

Двадцять восьмого серпня 2020 року відбулася конференція працівників освіти Липоводолинської ОТГ, на якій були присутні керівники дошкільної, загальної середньої, позашкільної закладів освіти та КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр».

На свято були запрошені почесні гості: голова Липоводолинської селищної ради Нищета С.М., депутат Липоводолинської селищної ради, голова постійної комісії селищної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Сидоров Є.Ю., голова Липоводолинської територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Козюра Р.В.

З вітальним словом до всіх учасників заходу звернувся  голова Липоводолинської селищної ради  Сергій Нищета, який висловив  вдячність кожному керівнику – менеджеру освіти,  за сумлінну педагогічну  працю. Наголосив на  величезну відповідальність за створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти, організацію надання якісних освітніх послуг учням в непростих  умовах сьогодення:  організацію  дистанційного навчання, на яке учні перейшли у зв’язку із пандемією COVID-19,  освітні реформи Нової української школи та інші не менш важливі питання, що виникають щоденно у процесі роботи керівників.

Сидоров Є.Ю. привітав педагогічних працівників з початком навчального року та побажав земних гараздів, здоров’я, нових здобутків на освітянській ниві.

Козюра Р.В. побажала освітянам міцного здоров’я та наголосила на тому, що профспілка працівників освіти і науки України не стоїть осторонь і всіляко піклується про педагогічних працівників.

 Начальник освітньої галузі Липоводолинської ОТГ  Юлія ШАПРАН привітала освітян з початком нового 2020-2021 навчального року.  Зазначила, що сьогодні освіта зазнає суттєвих змін: змінюються пріоритети, структу­ра і зміст, але головне нині організувати безпечне освітнє середовище для всіх: здобувачів освіти та працівників закладів освіти. Юлія Олександрівна проаналізувала підсумки роботи освітньої галузі за попередній навчальний рік, зупини­лася на пріоритетних напрямках освіти Липоводолинської ОТГ у новому навчальному році:  організації роботи з обдарованими дітьми, модернізації та покращенні матеріально-технічної бази закладів освіти, інформатизації освітнього процесу.

За якісну підготовку закладів до  нового 2020-2021 н.р. Нищета С.М., голова Липоводолинської селищної ради, оголосив подяки усім керівникам закладів освіти.

   

 « повернутися до списку новин