Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Успішний виступ на чемпіонаті Сумської області серед юніорів з армреслінгу

Дата: 24.02.2020 15:53
Кількість переглядів: 11

Двадцять третього лютого 2020 року в м.Ромни відбувся чемпіонат Сумської області серед юніорів 1999 року та молодших з армреслінгу. Команда Липоводолинщини взяла участь у цих спортивних змаганнях.

У ваговій категорії 55+ серед дівчат І місце виборола Дудукаленко Альона з с.Підставки на праву та ліву руку. У категорії до 60 кг Шутько Вячеслав учень Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здобув І місце на праву та ІІІ місце  на ліву руку. До 60 кг ІІ місце у Шевцова Сергія учня КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів на праву руку. У ваговій категорії до 70 кг ІІІ місце зайняв Субота Роман учень Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на праву та ліву руку. Литвиненко Дмитро учень Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у категорії 70+ посів ІІІ місце на ліву руку.

Призерів спортивних змагань було нагороджено грамотами та медалями Федерації армспорту Сумщини.