A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році

Дата: 12.01.2024 15:41
Кількість переглядів: 29

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 12 січня 2024 року  Будинком для дітей та юнацтва Липоводолинськоъ селищної ради було організовано проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році. Захищали роботи 17 учасників з  3 ЗЗСО Липоводолинської  та Синівської ОТГ: Липоводолинського, Беївського, Синівського ліцеїв по дев’яти  відділеннях.За результатами підсумків журі переможцями  стали

у  відділенні  фізики і астрономії

секція  прикладна фізика

ІІІ місце – Муренко Поліна, учениця 9 класу  Синівського ліцею, керівник Клименко Людмила Леонідівна

секція аерофізика та космічні дослідження

І місце – Живоглядова Катерина, учениця 10 класу  Липоводолинського ліцею, керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

у  відділенні  інженерії  та  матеріалознавства

секція   екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

І місцеМироненко Вікторія,  учениця 10 класу Липоводолинського ліцею,  керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

секція аерокосмічна техніка та оборонні технології

І місце – Семеліт Тимофій, учень 10 класу  Липоводолинського ліцею, керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

І місцеДебелий Олександр,  учень 9 класу Липоводолинського ліцею,  керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

 у відділенні інформаційних технологій

секція   комп’ютерна інженерія 

І місцеСолоніков Євген, учень 9 класу Липоводолинського ліцею, керівник  Лизогуб Ігор Анатолійович

секція програмна інженерія

І місцеТкаченко Олександр, учень 10 класу Липоводолинського ліцею, керівник  Лизогуб Ігор Анатолійович

у  відділенні  математика

секція математика

 І місцеМельник Катерина,  учениця 9-А класу Липоводолинського ліцею,   керівник Кулик Ніна Леонідівна

у відділенні  філології

секція  англійська мова та англомовна література

ІІ місце –  Ревенко Дарина, учениця  11 класу  Беївського ліцею

керівник,  Валюх Тетяна Дмитрівна

у відділенні літературознавства,фольклористики та мистецтвознавства

секція  теорія, історія мистецтв та арткритика

ІІ місце –  Чайковський Ярослав, учень 10 класу  Липоводолинського ліцею,

керівник  Король Валентина Григорівна

у відділенні історії

секція історичне краєзнавство

І місце – Панасенко Лілія, учениця 10-А класу  Липоводолинського ліцею,

керівник   Зіневич  Аліна Володимирівна

секція історія України  

І місце – Лехкобит Юлія, учениця  10 класу  Липоводолинського ліцею,

керівник  Зіневич  Аліна Володимирівна

ІІ місце – Формагей Дмитро, учень  9 класу  Липоводолинського ліцею,

керівник  Грицай Микола Олексійович

секція Всесвітня історія

І місце – Передерій Діана, учениця 11 класу  Липоводолинського ліцею,

керівник  зіневич  Аліна Володимирівна

секція археологія

І місце – Роступицька Ніка, учениця 10 класу  Липоводолинського ліцею,

              керівник  Зіневич Аліна Володимирівна

у відділенні філософії  та суспільствознавства

секція журналістика

І місце – Конар Сніжана, учениця   10 класу  Беївського ліцею,

               керівник  Головко Володимир Михайлович

у   відділенні  екології та  аграрних наук:

секція екологія

І місце – Клець Дарина,  учениця 9-А класу Липоводолинського ліцею,    

              керівник Симоненко Ірина Михайлівна

         Тринадцять переможців, які зайняли І місця,  візьмуть участь у  ІІ (обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році, в лютому місяці у місті  Суми.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень