A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Урок волонтерства. Національна волонтерська платформа.

Дата: 15.03.2024 13:14
Кількість переглядів: 25

Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» та Корпусом миру США в Україні розробило методичні матеріали з проведення уроків волонтерства.

Молоді люди в Україні продовжують стикатися з багатьма проблемами та викликами, що виникли через війну, тому сьогодні волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою.

Методичні матеріали розроблені для проведення уроків з волонтерства, якими можуть користуватися громадські активісти у своїй діяльності https://mms.gov.ua/news/v-ukraini-startuiut-uroky-volonterstva-u-shkolakhdoluchytysia-mozhe-kozhen .

З метою посилення волонтерського руху між Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» підписано Меморандум про взаєморозуміння, відповідно до якого діє Національна волонтерська платформа (далі – Платформа). Завданням Платформи є інформування молоді про можливості волонтерства в Україні та за кордоном, підтримка інститутів громадянського суспільства у напрямі залучення волонтерів.

На сьогодні волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства та відбудови країни, а залучення молоді у цей процес є надзвичайно важливим.

Платформа є яскравим прикладом згуртованої роботи широкого кола молодих людей, які займаючись волонтерством, беруть участь у житті країни та допомагають своїм громадам. Користуючись Платформою молодіжні центри можуть заявити про себе й про ініціативи, які вони впроваджують.

Особливістю Платформи є те, що з 24 лютого 2022 року Платформа переорієнтувала свою діяльність та активно допомагає як військовим, так і цивільному населенню.

Для успішної реєстрації рекомендується користуватися порадами, розміщеними за посиланням:.https://docs.google.com/document/d/1IwYFxvg21ycbUH6GTXBeUVm3tQ0iLQtZuQpi-3NSw2Y/edit .

Ознайомитися з інформацією про Національну волонтерську платформу можна за посиланням:.https://mms.gov.ua/news/volonterska-platforma-onlain-resurs-iakyi-poiednuievolonteriv-ta-initsiatyvy-dlia-ikhnoho-pidsylennia-ta-rozvytku .


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень