A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 18.03.2024 16:02
Кількість переглядів: 23

В рамках реалізації ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч», з метою популяризації видів спорту, збільшення рухової активності учнів, сьогодні, 18 березня 2024 року  в Липоводолинській громаді  стартував ІІ  етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Захід розпочався з урочистого відкриття, на якому були присутні селищний голова Липоводолинської селищної ради Володимир ШТАНЬКО, перший заступник селищного голови Липоводолинської селищної ради Ольга ХИЖНЯК, начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради Юлія ШАПРАН.

 З вітальним словом до учасників звернувся селищний голова Володимир ШТАНЬКО, який зазначив, що спорт не лише розвиває фізичне здоров'я, а й надає можливість опанувати важливі життєві навички. Командна гра вчить співпраці та взаємодії. Спортивні змагання в черговий раз доводять, що спорт – це здоров’я, краса та успіх. Це можливість вдосконалити фізичну підготовку, проявити лідерство, знайти нових друзів. Побажав усім учасникам вдалих стартів та перемоги.

 Це перший грандіозний спортивний проєкт для школярів, на меті якого – допомогти залучити молодь саме до шкільного спорту і навчити дітей бути командою. Протягом грудня 2023 року та січня 2024 року були проведені ліги в школах громади. Наразі, команди-переможці представляють власні заклади на ІІ етапі.

Відповідно до календаря проведення ІІ етапу сьогодні, 18.03.2024, відбулися змагання з черліденгу та волейболу серед юнаків.

За результатами змагань з черліденгу:

І місце виборола команда Беївського ліцею;

ІІ місце – команда Липоводолинського ліцею;

ІІІ місце – команда Берестівського ліцею.

 За результатами змагань з волейболу серед юнаків:

 І місце здобула команда Берестівського ліцею;

 ІІ місце – команда Беївського ліцею;

ІІІ місце  – команда Липоводолинського  ліцею.

Переможці та призери були нагороджені кубками та грамотами.

ІІ етап триватиме до 22.03.2024.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень