Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Новини

ХХVІ ОБЛАСНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «ПРОБА ПЕРА»

Дата створення: 16:45 23.05.2023

     Підбито підсумки ХХVІ обласного літературного конкурсу «Проба пера». Цьогоріч до конкурсу долучилося 327 здобувачів освіти з різних куточків Сумської області, які представили свої роботи у номінації «ГУМОР», «Пісня», «Вірші» та «Проза». Більшість робіт учасників літературного конкурсу пронизані темами війни, боротьби України проти російських загарбників, емоційного сприйняття світу українськими школярами.

Краща спортивна громада Сумщини 2023

Дата створення: 09:34 22.05.2023

20 травня 2023 року спортсмени Липоводолинщини взяли участь у змаганнях "Краща спортивна громада Сумщини 2023". Мірялися силами представники 7 громад. Маємо гарні результати: Василь Свирид та Вікторія Касянчук посіли 3-і місця з настільного тенісу, такі ж успіхи у Лариси Самілик з дартсу, 2 місце - команда футзалістів, 1 місце у Олени Шаповал - шашки, Юрій Касянчук - гирьовий спорт. Ці показники дозволили команді Липоводолинської громади зайняти перше загальнокомандне місце. Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

Інформаційно-просвітницький захід в рамках тижня безпеки дорожнього руху

Дата створення: 09:30 22.05.2023

В рамках 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, 19 травня  в Берестівському ліцеї  відбувся інформаційно-просвітницький захід для учнів   9-11 класів за участю спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі громади Коваленко Н.М. та поліцейського з реагування патрульної поліції Роменського РВПГУНПУ в Сумській області Скрипченка С.І.  на тему: «Дотримання правил дорожнього руху». Метою даного заходу  є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю неповнолітніх та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил безпечної поведінки на вулицях села, міста, заміських дорогах, на транспорті. Особливу увагу було звернено на безпеку руху на двоколісному транспорті,  елементам конструкції мотоцикла , одягу та іншим засобам безпеки,  надання домедичної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Обговорювалося питання щодо відповідальності неповнолітніх  за порушення Правил дорожнього руху під час керування мопедами, скутерами та мотоциклами. Акцентувалася увага, що такі порушники  несуть  загрозу не тільки своєму життю та здоров’ю ,але іншим учасникам дорожнього руху. Це була не просто бесіда, а щире спілкування, під час якого ліцеїсти  мали змогу не тільки дізнатися, але й закріпити свої знання з Правил дорожнього руху за допомогою квесту.

навчально-тренувальний збір з техніки туризму

Дата створення: 16:57 18.05.2023

Сьогодні вперше за тривалий період відбувся навчально-тренувальний збір з техніки туризму. В парковій зоні Липової Долини учні Липоводолинської та Синівської громад навчались долати особисту смугу перешкод. В рамках навчально-тренувального збору пройшли змагання. Серед юнаків І місце завоювала Герел Ольга з Байрацького ліцею( вона змагалась з юнаками і перемогла). ІІ місце Вовницький Олександр  (Липоводолинський ліцей). ІІІ місце Стешенко Станіслав (Берестівський ліцей). Серед дівчат І місце виборола Кизим Вікторія (Байрацький ліцей) ІІ місце Максименко Каріна (Берестівський ліцей) ІІІ місце Барабаш Маргарита (Липоводолинський ліцей) Дуже приємно, що 26 учнів 8 закладів освіти взяли участь у навчально-тренувальних зборах. Бажаємо всім подальших успіхів і миру!

Створена команд "ЗДВ" ("Запобігти. Допомогти. Врятувати") в громаді.

Дата створення: 15:47 11.05.2023

10 травня відбулася робоча зустріч спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі Липоводолинської громади Коваленко Н.М. з представниками компетентних служб: інспектором ювенальної превенції сектору превенції Роменського РВП – Гребенюк А.С., фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Роменському р-ні ГУДСНС України – Білоножком Ю.В., поліцейським з реагування патрульної поліції Роменського РВПГУНПУ в Сумській області – Скрипченком Ю.І., заступником начальника відділу безпечності харчових продуктів Роменського РУ Держпродспоживслужби – Любченко О.В., фельдшером з медицини невідкладних станів Л-Долинської підстанції екстреної медичної допомоги – Стрільцем Д.Г., фаховим психологом – Помазан В.М. та представником органу батьківського самоврядування – Карпенко В.В., в ході якої був підписаний Меморандум про партнерство та співпрацю. Предметом Меморандуму є координація зусиль та спільна діяльність Сторін  меморандуму для досягнення належної організації безпечного освітнього простору в громаді, підтримки належного рівня безпеки учасників освітнього процесу на засадах партнерства та у співпраці поліцейських, рятувальників, органів батьківського самоврядування, фахових спеціалістів, зокрема психолога та медичного працівника. Співпраця між усіма суб'єктами взаємодії з питань безпеки всіх  учасників освітнього процесу ґрунтується на твердженні "Запобігти. "Допомогти." Врятувати".

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 14:33 08.05.2023

08.05.2023 відбулася чергова нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти при начальнику відділу освіти, молоді та спорту Шапран Ю.О., яка розкрила питання про підготовку до проведення літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії. 

Кубок Липоводолинської громади з міні-футболу

Дата створення: 14:24 08.05.2023

06.05.2023 на стадіоні селища Липова Долина відбувся кубок з міні-футболу. Участь в турнірі взяли шість команд (с.Семенівка, с.Суха Грунь, с.Московське та 3 команди смт Липова Долина),  За результатами запеклої боротьби перемогу отримала команда з Семенівки, ставши чемпіоном турніру.

Робочий візит до Липоводолинської громади

Дата створення: 09:09 05.05.2023

03.04.2023 Липоводолинську  громаду з робочим візитом відвідали заступник голови Сумської ОДА-начальника ОВА Олена Бойко, директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова, начальник управління дошкільної, загальної середньої, інклюзивної, позашкільної освіти, виховної роботи, цифрової трансформації та впровадження інформаційних технологій ДОН Сумської ОДА Світлана Бирченко, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, цифрової трансформації та впровадження інформаційних технологій ДОН Сумської ОДА Наталія Лобода, котрі проінспектували роботу закладів освіти.

І етап гри Сокіл(Джура)

Дата створення: 09:50 28.04.2023

     З  метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, формування  духовно багатої та фізично розвиненої особистості 27 квітня  2023 року в Будинку  для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради на платформі Google Meet проводився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в номінації  «Відун» та «Рятівник». В змаганнях брали участь  7 козацьких роїв,  48 учасників з ЗЗСО Липоводолинської та Синівської громад, а саме: Беївського, Липоводолинського, Берестівського , Байрацького, Синівського, Саївського  ліцеїв.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Дата створення: 15:41 27.04.2023

Відповідно до Законів України „Про місцеве самоврядування”, „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, наказу Міністерства освіти і науки України від 21.03.2022 № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні»на виконання рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 26.04.2023 №84, з метою формування мережі перших класів закладів загальної середньої освіти на 2023/2024 навчальний рік з 28 квітня розпочнеться прийом заяв про зарахування дітей до першого класу. Заяви подаватимуться до 31 травня 2023 року.