Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Новини

Безпека – це процес, а не результат

Дата створення: 13:46 26.04.2023

«Безпека – це процес, а не результат» (Брюс Шнаєр). Під таким  гаслом 25 квітня відбулася зустріч спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі Липоводолинської  громади, працівників Роменського районного управління ГУДСНС України в Сумській області  з учнями, працівниками, педагогами та адміністрацією Липоводолинського ліцею. В ході дискусії обговорювалося питання безпеки освітнього середовища як одного з пріоритетних напрямків роботи нашої громади. Учні були проінформовані про те,що в разі потрапляння  в ситуацію, пов’язану із загрозою життю та здоров’ю, вони зможуть  звернутися за психологічною підтримкою  до «національної гарячої лінії» для дітей та молоді.  З питань, що стосується  безпечного освітнього простору в нашій громаді - безпосередньо до спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі. В ході зустрічі від слів переходили й до практичних навичок. В черговий раз, всі учасники освітнього процесу відпрацьовували алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога». Учні мали змогу спробувати свої навички при роботі з вогнегасником, приміряли спорядження рятувальника,сиділи в салоні пожежного автомобіля.

Обласний конкурс «Зоологічна галерея»

Дата створення: 15:27 18.04.2023

     З метою виявлення та подальшого розвитку творчих здібностей вихованців в еколого-натуралістичному напрямку,  виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, різних зоогеографічних областей, розвитку образного мислення і емоційної чуйності  в березні  2023  року в  ОЦПО та РТМ  проводився  обласний етап  Всеукраїнського  конкурсу дитячого малюнку  «Зоологічна галерея». На конкурс було представлено 32 роботи, виконані у різних техніках. Учасники заходу малювали птахів або ссавців, які мешкають на території України, та представників різних зоогеографічних областей світу. Серед учасників стали переможцями та були нагороджені грамотами за зайняті ІІІ місця вихованці образотворчого гуртка Будинку  для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради(керівник Часниченко О.Ю.). Це учні Сухогруньської гімназії: Шарлай Діана, Драган Данило, Шелкова Тетяна.

Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі Липоводолинської громади

Дата створення: 14:54 10.04.2023

В межах реалізації пілотного проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі», який втілюється Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством освіти і науки України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад та громадами з 13.03.2023 по 07.04.2023 Коваленко Наталія Миколаївна пройшла відповідне навчання, по завершенню якого отримала сертифікат спеціаліста з безпеки освітнього середовища.

Атестація керівників та педагогів закладів освіти

Дата створення: 11:33 06.04.2023

Атестація педагогічних працівників – це важливий етап діяльності  закладу освіти. За результатами атестації визначаються відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 15:22 05.04.2023

04.04.2023 відбулася чергова нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти при начальнику відділу освіти, молоді та спорту Шапран Ю.О., яка розкрила питання про функціонування закладів освіти в умовах дії військового стану.

Участь в обласній науково-практичній конференці "Перший крок у науку"

Дата створення: 16:49 04.04.2023

        Традиційно навесні, у межах навчальної сесії для слухачів Сумського територіального відділення МАН, юні науковці Сумщини взяли участь в обласній науково-практичній конференції "Перший крок у науку". У цьому році 125 учасників презентували журі результати власних досліджень у різних галузях: медицина, екологія, історичне краєзнавство, хімія, інформаційні технології, метеорологія, математика, геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі, електроніка, приладобудування, філософія, робототехніка, фольклористика, мистецтвознавство та багато інших.

У 4 закладах освіти Липоводолинської громади створено класи безпеки

Дата створення: 13:37 03.04.2023

Кабінет Міністрів України вніс зміни до плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік та передбачив у ньому створення та забезпечення функціонування класів безпеки у закладах освіти. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 07.09.2022 року.

«Співуча веселка» обласний етап

Дата створення: 10:46 03.04.2023

30, 31 березня 2023 року в заочному форматі було проведено обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Співуча веселка». На розгляд журі було представлені відеоматеріали конкурсних виступів аматорів вокального мистецтва, які є переможцями І етапу фестивалю. У обласному етапі фестивалю взяли участь 126 учнів, вихованців гуртків, творчих об’єднань вокального мистецтва закладів загальної середньої, позашкільної освіти. За результатами: Курська Богдана, учениця Липоводолинського ліцею, вихованка вокального гуртка БДЮ отримала ІІ місце у середній віковій групі (керівник Симоненко Олена). Бурик Аліна, учениця Синівського ліцею, вихованка вокального гуртка БДЮ зайняла І місце у старшій віковій групі (керівник Бурик Наталія). Журі відмітили належний рівень виконавської майстерності вихованців творчих об’єднань вокального мистецтва; ретельно підібраний конкурсний репертуар. Позитивним є застосування різнохарактерних та оригінальних вокальних прийомів, вдало створена виконавцями образність пісні. Вітаємо вихованців та керівників вокальних гуртків з гарними результатами!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ ПРОЙДЕ НА «УКРАЇНСЬКОМУ РАДІО»

Дата створення: 08:37 03.04.2023

У вівторок, 4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму. 

Чемпіонат з волейболу

Дата створення: 14:22 27.03.2023

25 березня в спортивній залі Липоводолинського ліцею відбувся щорічний чемпіонат Липоводолинської громади з волейболу. Участь у заході взяли 5 команд з Липоводолинської, Синівської та Краснолуцької громад.