Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Новини

Триває основна сесія ЗНО

Дата створення: 15:09 02.06.2021

28 травня 2021 року 34 учні закладів загальної середньої освіти Липоводолинської селищної ради взяли участь у тестуванні з математики, 1 червня 2021 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови (учениця Московського НВК) та української мови і літератури (5 учнів Московського НВК, 5 Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 5 Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та 25 учнів Липоводолинської СШ І-ІІІ ступенів). Тестування відбувалися в Роменській СЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 ім. П.І.Калнишевського. Підвезеня до пункту тестування здійснювалося за кошти місцевого бюджету.

Представлення Липоводолинщини на обласному святі «Майбутнє творити молодим»

Дата створення: 14:43 02.06.2021

1 червня 2021 року відбулося обласне свято «Майбутнє творити молодим», присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Липоводолинщину представляли  переможці  ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році Сельніцина Дар’я, та Фесун Анна та їхній науковий керівник Тимошенко Світлана, директор БДЮ Булгакова Світлана. Святковий день для дітей розпочався на творчих локаціях, де вони взяли активну участь у подорожі-грі «Від роду до роду»,  пошуково-дослідницькому квесті «STEAM UP», а також відвідали інтерактивну виставку дерев-родоводів «Дитинство моє барвінкове», пленер «Музика і краса». Особливо піднесену атмосферу на заході створив гала-концерт переможців обласного конкурсу «Відчуй бандуру у своєму серці». Для слухачів Сумського територіального відділення МАН було проведено учнівській конференції «МАН: історія мого успіху», під час якої відбулася церемонія вшанування переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт.

Розпочалася основна сесія ЗНО 2021

Дата створення: 08:49 27.05.2021

На тестування з хімії, яке відбулося 21 травня 2021 року учні ЗЗСО Липоводолинської громади не реєструвалися. 

Заклади дошкільної освіти готуються до літнього оздоровчого періоду

Дата створення: 14:34 26.05.2021

Головне завдання для дітей улітку – добре відпочити, набратися сил і позитивних емоцій, зміцнити здоров'я й загартуватися. Натомість завдання дорослих – створити сприятливі умови для такого відпочинку дітей. Тому оздоровча робота є пріоритетом діяльності закладу дошкільної освіти влітку.

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Дата створення: 14:01 26.05.2021

Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.

Чергова перемога «Веселки» в обласному конкурсі

Дата створення: 09:10 26.05.2021

Сьогоднішня модель педагогічного працівника передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатись, бути в постійному творчому пошуку. Ці якості не видаються додатком до диплома про педагогічну освіту, а формуються в щоденній педагогічній практиці.

Перемога команди «SmartTeens» Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

Дата створення: 09:48 24.05.2021

20 травня 2021 року в Молодіжному центрі «Романтика» м. Суми. відбувся фестиваль, присвячений Дню науки.

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 16:26 19.05.2021

Підсумки обласного дистанційного проєкту "Мій світ психології"

Дата створення: 15:51 19.05.2021

Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти протягом лютого – квітня 2021 року в закладах загальної середньої освіти області реалізовано дистанційний проєкт «Мій світ психології». Основними завданнями проєкту є підвищення мотивації учнів до саморозвитку, самопізнання, підвищення рівня їх психологічної культури.

Вітаємо переможницю!

Дата створення: 13:13 18.05.2021

Вітаємо!!! Фесун Анна переможець (3 місце) III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2021 році. Відділення технічних наук. Секція «Технологічні процеси та перспективні технології» ( науковий керівник Тимошенко Світлана Олександрівна)