Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

Новини

Вихованка БДЮ серед переможців обласного етапу конкурсу фотоматеріалів "Слобожанський оберіг"

Дата створення: 09:29 07.12.2020

З метою формування у дітей та учнівської молоді національної самосвідомості, створення умов для духовної єдності поколінь, сприяння відродженню українських народних традицій; популяризації національної культурної спадщини з 20 до 30 листопада 2020 року відбувся підсумковий етап обласного конкурсу фотоматеріалів із дослідження жіночих головних уборів та дівочих зачісок «Слобожанський оберіг» в межах обласного національно-патріотичного проєкту «Голос крові: ми – Українці!».До участі у заході долучилося 185 учнів, серед яких 5 переможців І етапу конкурсу Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради. 

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»

Дата створення: 11:12 01.12.2020

     На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради від 26.06.2020 № 105-ОД «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі», з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти  об`єднаної територіальної громади в закладах загальної середньої освіти Липоводолинської ОТГ проведено І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Розвивальні програми».

Щирі вітання вихованцям БДЮ з перемогою на Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

Дата створення: 10:55 01.12.2020

     Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.07.2020 року № 07-01 «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»у липні місяці ц.р. Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів, представлених у форматі онлайн на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».Сумщина презентувала 16 творчих робіт. За підсумками журі  у номінації «Декоративний розпис, народний живопис» дипломом ІІ ступеня нагороджена  Шутько Дар’я, вихованка  гуртка «Декоративний розпис» Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинськоїселищної ради Сумської області за роботу «Весняні мотиви» ( керівник Косенко Людмила Петрівна); у номінації «Bироби зі шкіри» дипломом ІІІ ступеня  нагороджено Сітак Аліну, вихованку гуртка «Народна творчість» Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області, за роботу «Кольє зі шкіри» (керівник Косенко Людмила Петрівна).

Вітаємо номінанта VIII-го Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

Дата створення: 09:50 27.11.2020

25 листопада 2020 року відбулася церемонія нагородження переможців та призерів VIII-го Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».

Вітаємо переможців І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021"

Дата створення: 16:51 25.11.2020

24 та 25 листопада 2020 року відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Це традиційний, щорічний конкурс педагогічної майстерності. Як показує досвід, конкурс «Учитель року» – це прекрасна школа самоаналізу діяльності педагога, певний етап сходження вгору та стрімкого руху вперед, спілкування з однодумцями, обмін досвідом.

Розпочався І тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021"

Дата створення: 13:50 24.11.2020

З метою популяризації кращих педагогічних здобутків учителів закладів освіти Липоводолинської ОТГ 24.11.2020 року розпочався перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінаціях «Математика», «Українська мова та література». За звання «Учитель року - 2021» змагаються три вчителі української мови та літератури та п’ять учителів математики. Слід зазначити, що цього року конкурс проходе в незвичному форматі – онлайн режимі.

Вітаємо переможців конкурсу волонтерських загонів "Ветеран живе поруч"

Дата створення: 10:16 20.11.2020

      З метою виховання в учнівської молоді високої патріотичної свідомості, поваги до учасників бойових дій на сході країни, представників волонтерських організацій, ветеранів минулих воєн, активних учасників Революції Гідності, членів сімей Героїв Небесної Сотні та полеглих бійців операції Об’єднаних сил, проведення  волонтерської роботи серед закладів загальної середньої освіти Липоводолинської об’єднаної територіальної громади проведено Всеукраїнський конкурс волонтерських загонів «Ветеран живе поруч».

УРЯД УХВАЛИВ ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ КАРАНТИНУ: ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата створення: 15:48 13.11.2020

Відтепер на всій території України заборонено відвідувати заклади освіти групам більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти, а також відвідувати окремі категорії закладів, 50% учнів і персоналу яких перебувають на самоізоляції. Відповідне рішення Кабінету Міністрів, ухвалене 11 листопада 2020 року, оприлюднено на Урядовому порталі.

Щирі вітання переможцю фінального етапу захисту науково-дослідницьких робіт МАНУ

Дата створення: 15:01 09.11.2020

З п’ятого по восьме листопада 2020 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. За підсумками фінального етапу, який цьогоріч проходив у форматі портерного захисту онлайн, Анна Фесун, учениця 10 класу Липоводолинської СШ І-ІІІ ст., вихованка Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради, у відділенні технічних наук, секції матеріалознавства здобула перемогу (І місце).